Evlerimizde ve ofislerimizde en çok kullanılan ve kullanılırken yıpranıp kirlenen eşyalarımız arasında halı ve koltuklarımız önceliktedir.

Bu nedenle Halı ve Koltuklarımızı altı veya on iki ay gibi zaman aralığında mutlaka güçlü vakumlu cihazlarla ve halı ve koltuklarımızın cinsine kumaş türüne uygun kimyasallarla yıkayıp derinlemesine vakumluyarak zamanla içine sinmiş olan is toz ve gözle göremediğimiz kir ve mikroplardan bu yüksek vakumlu makineler sayesinde hem temizliğini hem de bu eşyaların daha uzun ömürlü olmasını sağlayabiliriz.

Halı yıkama, halı temizleme işlemleri yapılırken, hijyenik ortamda insan sağlığına zarar vermeyen halı şampuanları ve özel formüle edilmiş leke çözücülerle halı ve koltuk temizliği gerçekleştirilir.

180 derece sıcaklığa ulaşan bir sıcaklık ve buhar gücünden yararlanarak hızlı, aynı zamanda sağlıklı duvar silme işlemi yapmaktayız. Malzeme Temizliği
Duvar ve fayanslar da buhar gücü ile silinerek, hem badana ve tadilat derdinden kurtulabiliriz. İşimiz bittiğinde geriye ne deterjan kalıntısı nede her hangi bir iz kalır.

Buharlı temizlik, bütün temizlik yapılan alanlarda kirleri yumuşatarak yok edilmesini ve üzerinde barındırdığı tüm zararlı mikroorganizmaları yok ederek tam bir hijyen ortamı yaratılmasını sağlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir